Už Plungės vardo garsinimą – mero padėka jaunosioms krepšininkėms ir jų trenerei

2019-05-24

 

Gegužės 24 dieną Savivaldybėje meras Audrius Klišonis pasveikino trenerės Julytės Mefiodienės krepšininkių komandą, kuri gegužės 17-18 dienomis Klaipėdoje vykusiose MKL U16 A diviziono mergaičių krepšinio finalinėse varžybose iškovojo trečią vietą ir į savo gimtąjį miestą grįžo su bronzos medaliais.

„Esat šaunuolės!“ – pagyrė jaunąsias sportininkes meras už puikų komandinį darbą. Trenerė J. Mefiodienė neslėpė, kad iki finalo buvo visokių akimirkų: komandai teko patirti ir pralaimėjimo kartėlį, tačiau, pailsėjus, pasiekti pergalę prieš tą pačią varžovių komandą. Siekiant kuo geresnio rezultato daug lėmė žemaitiškas krepšininkių charakteris.

„Charakteris išryškėdavo žaidžiant su itin stipriomis varžovėmis, pavyzdžiui, su Kauno komanda. Buvo nelengvos varžybos, tačiau mergytės užsispyrė: nors grįžo namo kruvinais keliais, bet laimėjo trimis taškais! Klaipėdoje prašiau žaisti taktiškai, be traumų, labai džiaugiausi, kad komandai pavyko susitelkti žaidimui ir įrodyti, jog Plungė – ne provincija, nes iš penktos vietos sugebėjome pakilti iki medalių“, – gyrė auklėtines J. Mefiodienė.

Krepšininkių pergale nuoširdžiai pasidžiaugęs meras A. Klišonis už Plungės vardo garsinimą padėkas įteikė  Brigitai Bumblytei, Samantai Eigimaitei, Gretai Galdikaitei, Gabrielei Grauslytei, Brigitai Kontenytei, Armidai Lingytei, Samantai Motužytei, Evelinai Razgutei, Darijai Rūtytei, Kamilei Valauskaitei bei trenerei Julytei Mefiodienei.

Trenerė pasidžiaugė, kad trys jos auklėtinės išrinktos, o ketvirta kandidatuoja į Lietuvos rinktinę. Šiame čempionate G. Grauslytė buvo išrinkta į MKL startinį penketuką ir apdovanota prizu.

Pasiekusias puikų komandinį rezultatą krepšininkes ir jų trenerę taip pat pasveikino Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotojos Neda Martinkienė ir Jolita Domarkienė, kurios kiekvienai sportininkei įteikė po mažą asmeninę dovanėlę, o merginų komandą apdovanojo specialiu paskatinamuoju prizu – kelione į pasirinktą lankomą vietą Lietuvoje.

Trenerė J. Mefiodienė iki finalo jau atvedė 5 merginų komandas, trys iš jų pateko į finalą ir pasipuošė medaliais.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.