Tarptautinėje parodoje „Adventur 2018“ Plungė jau sveikina Lietuvą

2018-01-26

Plungės rajono savivaldybė sausio 26-28 dienomis kviečia apsilankyti tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“, kuri ragina  „Keliauk kitaip!“.

 

Šeštą kartą vykstanti didžiausia Baltijos šalyse paroda šiais metais sukvietė apie 350 dalyvių, tarp kurių ir Plungės rajono savivaldybės atstovai. Parodos atidarymo metu tradiciškai buvo paskelbti 2017 metų Turizmo sėkmingiausieji. Galime pasidžiaugti, kad sėkmingiausiu kaimo turizmo paslaugų teikėju paskelbta kaimo turizmo sodyba „Pas tėvukus“, įsikūrusi Plungės rajone, Beržoro kaime.

Tarp 54 miestų, rajonų ir įstaigų įsikūręs Plungės stendas sveikina Lietuvą ir šalies žmones su šimtmečiu ir kviečia kiekvieną įsiamžinti specialioje šimtmečio oazėje. Geros nuotaikos nestokojantys kraštiečiai kviečia susipažinti su Plungės kraštu bei tarme, buria sveikinti Lietuvą individualiai bei ragina įsitraukti į įvairias informatyvias, saldžias, interaktyvias veiklas.

Sveikinimus Lietuvai iš „Litexpo“ parodų rūmų jau siunčia Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Žemaitijos nacionalinio parko direktorius Ramūnas Lydis, Plungės turizmo informacijos centro direktorė Sandra Kasmauskienė, sodybos „Pas tėvukus“ direktorė Jurgita Krištupaitienė ir Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mantas Česnauskas.

O ar Tu atvyksi sveikinti Lietuvos kartu su Plunge? 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.