Sutelkime jėgas!

2019-02-05

 

 

 

 

Šiomis dienomis sulaukiu daugybės skundų dėl nevalytų gatvių, šaligatvių, daugiabučių namų kiemų ir kaimo kelių. Suprantu gyventojų nepasitenkinimą, bet prašau ir jūsų supratingumo. Su gamta kovoti sudėtinga, ypač šią žiemą, kai kone kasdien sninga.

Manau, matote, kad stengiamės visomis išgalėmis. Pats žiūriu ir kontroliuoju, kad ir seniūnijos, ir gatves bei kelius prižiūrinčios įmonės dirbtų kuo atsakingiau, kad darbas ryte būtų pradėtas  kuo anksčiau ir kad nepravažiuojamų kelių būtų kuo mažiau.

Tačiau visko iš karto atlikti neįmanoma. Vienas gatves nuvalome anksčiau, kitas kiek vėliau. Pasnigus metame visas pajėgas, kad tik gyventojams nekiltų didelių nepatogumų.

Žinoma, mūsų galimybes riboja finansai. Lėšų yra tiek, kiek yra. Jei visas lėšas panaudosime sniegui valyti ir smėlio bei druskos mišiniui pirkti, vadinasi, pavasarį nebus už ką lopyti asfalto duobių ir greideriuoti kaimo žvyrkelių. Įvertindami tai, turime dirbti kokybiškai, bet kartu ir taupiai.

Todėl kviečiu rajono gyventojus nelikti nuošalyje. Miestiečių prašau pasirūpinti savo daugiabučių namų kiemais ir įvažiavimais, verslininkų – savo įmonių teritorijomis, aplinkiniais šaligatviais, gatvelėmis. Taip pat kreipiuosi į rajono ūkininkus, kurie turima technika galėtų pagelbėti seniūnijai, atokiau gyvenantiems senyviems kaimynams.

Tikiuosi visų supratingumo ir geranoriškumo. Sulaukėme tokios žiemos, kai ne tik Savivaldybės administracijai ar seniūnijoms, bet ir kiekvienam iš mūsų, norint patogiai ir saugiai važinėti, tenka paaukoti daugiau lėšų, laiko ir pastangų.

 

Iš anksto visiems dėkingas –

Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis   


 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.