Spalvoto meduolio diena – galimybė nemokamai susikurti brangiausią dovaną

2018-11-15

 

 

Jau 10-oji Spalvoto meduolio diena, šventė, suartinanti šeimą ir draugus, šiemet kviečia susiburti kartu lapkričio 24 d., šeštadienį, spalvinti meduolių ir prisidėti prie globotinų vaikų savanorystės skatinimo.

20-yje Lietuvos miestų, daugiau kaip 30 kepyklėlių ir bendruomenių vyksianti šventė kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir garbaus amžiaus žmonėms įkurta iniciatyva „Sidabrinė linija“ šiais metais buria drauge ne tik atitolusias šeimas ir bendruomenes, bet siekia sumažinti atskirtį tarp kartų.

„Per dešimtmetį iš vietinės iniciatyvos į visos šalies šventę išaugusi Spalvoto meduolio diena kasmet turi specialią misiją. Šiemet siekiame atkreipti dėmesį ir mažinti atskirtį tarp jaunosios ir vyriausios kartų, kurios viena kitai gali tiek daug duoti, jei randa laiko pabūti kartu, pabendrauti, pasikeisti savo patirtimi ir sukurti gražius prisiminimus, kurie dažnam yra pati brangiausia dovana“,  įsitikinusi šventės sumanytoja ir organizatorė Violeta Masteikienė.

Jubiliejinius, jau 10-us metus, skaičiuojanti iniciatyva suartina šeimas, draugus, bendruomenes, padeda susitikti globojamiems vaikams ir būsimiems įtėviams, skatina globojamų vaikų savanorystę. Kviečiame atvykti kartu spalvinti meduolių bei prisidėti prie globojamų vaikų organizuojamo renginio ir savanorystės skatinimo.

Plungėje renginys vyks kepyklėlėje „Pitlius”, A.Jucio g. 10 (11:00 – 17:00 val.).

 

Mantas Česnauskas,
Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.