Savivaldybės meras Audrius Klišonis: dėl politinės situacijos

2021-01-18
Gerbiami Plungės krašto gyventojai,

Šiandieninėje Plungės rajono politinėje padangėje jau sunkiai eina susigaudyti, kas yra svarbiausios vertybės. Vis labiau siekiama ne atstovauti viešąjį interesą, o suvedinėti sąskaitas nežinia dėl ko. Turbūt, nuo pat šios kadencijos pradžios galima įžvelgti kažkieno norą sumenkinti, destruktūrizuoti ar kitaip pakenkti siekiui – kurti ir puoselėti besikeičiantį mūsų Plungės kraštą. Nežinau, ar čia nepasibaigę 2019 m. rinkimai, ar noras nutildyti oponuojančius, kad atitinkami klausimai būtų išsprendžiami tyliai, be viešų svarstymų ir diskusijų. Suvokdamas savo, kaip rajono vadovo, atsakomybę ir kartu aiškiai suprasdamas savo įgaliojimų ribas, noriu pareikšti, kad tokia padėtis man yra nepriimtina. Atstovaudamas savo rinkėjus tylėti niekad nesiruošiau ir nežadu ruoštis.

„Vieningos Plungės” lyderių inicijuojamos apkaltos ar reguliarūs pamąstymai socialinių tinklų erdvėje man ne kliūtis dirbti, įgyvendinant pradėtus projektus ir ieškant naujų perspektyvų rajono gyventojų gerbūviui gerinti. Pabrėžiu, kad visad reikalausiu geriausių rezultatų tiek iš Savivaldybės administracijos, tiek iš įstaigų bei jų vadovų.

Na, o atsakydamas į socialinėje erdvėje metamus eilinius kaltinimus dėl įstaigų vadovų vertinimo ir jiems nustatomo darbo užmokesčio, galiu tik pasidžiaugti, kad nuo 2018 metų tolygiai visiems, pabrėžiu – VISIEMS gerai dirbantiems, atlyginimai kilo. Besilankydamas visų įstaigų renginiuose, stebėdamas eilinius kiekvienos įstaigos darbus, derindamas su savivaldybės administracijos specialistais, kuruojančiais įstaigas, bei atsižvelgiant į teisės aktuose numatytas ribas, finansines galimybes, komisijos pritarimu vadovai yra skatinami. Gerbiant kiekvieno privatumą, nevardinsiu konkrečių nuopelnų, tačiau oponentų norėčiau paprašyti, kad prieš skelbiant konkrečių įstaigų vadovų koeficientus, pateiktų ne tik sausus skaičius ar klaidinančią informaciją, bet ir jų atliekamas funkcijas, resursus bei apimtis. Aktyviai lankydamasis renginiuose, tikrai žinau, kas yra gražaus „Sofijos“ festivalio organizatorius ir iniciatorius. Taip pat žinau, kokia įstaiga gauna daugiausiai savivaldybės paramos rengiant ir įgyvendinant projektus, įvertinu ir tai, kiek įstaiga turi etatų ir kam jie skirti, žinau, kokias teritorijas ir kokias funkcijas atlieka kiekvienas kultūros centras ir jo vadovas. Gaunu pakankamai informacijos apie tobulėjančius ir kruopščiai dirbančius bei apie tuos, kurie tik imituoja darbą.

Taigi, ir toliau vertindamas įdėtas pastangas, profesionalumą, atsidavimą darbui, sieksiu, kad tiek kultūros, tiek švietimo, tiek kitų įstaigų vadovai bei jų darbuotojai būtų tinkamai vertinami. O išreikštos nepagrįstos pastabos bus tik dar vienas nevykęs bandymas diskredituoti Mero instituciją.

 

Plungės rajono savivaldybės meras
Audrius Klišonis
 
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.