Savivaldybėje lankėsi Kultūros paveldo departamento vadovas A. Degutis

2018-10-23

 

 

Šiuo metu vyksta baigiamieji „Babrungo upės slėnio estrados teritorijos ir jos prieigų bei jungčių su Plungės miesto centrine dalimi sutvarkymo“ projektavimo darbai.  Babrungo estrados ir Laisvės alėjos sutvarkymo projektinius pasiūlymus bei vizualizaciją pateikė Žemaitijoje gerai žinomas architektas, profesorius Algirdas Žebrauskas.

Praėjusią savaitę Plungės savivaldybėje lankėsi šiuo metu laikinai Kultūros paveldo departamento direktoriaus pareigas einantis Algimantas Degutis bei departamento Telšių skyriaus vedėjas Antanas Eičas, kurie susitiko su Plungės rajono savivaldybės vadovais, paveldosaugos specialistais, sėkmingu minėto projekto įgyvendinimu suinteresuotais rangovais. Architektas A. Žebrauskas išsamiai pristatė teikiamus projekto sprendinius.

Su projekto „Babrungo upės slėnio estrados teritorijos ir jos prieigų bei jungčių su Plungės miesto centrine dalimi sutvarkymas“ sprendiniais jau gali susipažinti ir visi norintieji – projektas patalpintas Plungės rajono savivaldybės svetainėje (skiltyje „Aktuali informacija“ ieškokite nuorodos „Visuomenei svarbių statinių projektiniai pasiūlymai“). Viešas projekto aptarimas numatytas šių metų lapkričio 5 dieną, iki to laiko projektuotojui raštu galima pateikti savo samprotavimus ar pastabas apie projektą, pastebėjimus apie šios Plungės miesto dalies sutvarkymą.

Babrungo slėnio ir Laisvės alėjos teritorijos yra šalia Plungės dvaro sodybos, kuri priskirta kultūros paveldo teritorijai, todėl labai svarbu, kad projekto sprendiniai neprieštarautų Kultūros paveldo departamento tokioms teritorijoms keliamiems reikalavimams. Detaliai susipažinę su projektu Kultūros paveldo departamento vadovas A. Degutis bei Telšių skyriaus vedėjas A. Eičas siūlomiems teritorijų sutvarkymo sprendiniams pritarė.

Kviečiame Plungės rajono savivaldybės gyventojus ir Plungės bičiulius susipažinti su Babrungo slėnio ir Laisvės alėjos sutvarkymo projektu ir aktyviai išreikšti savo nuomonę.

Baigus projekto viešinimo procedūras prasidės kitas projekto įgyvendinimo etapas ir neilgai trukus šioje miesto dalyje taip pat ims burgzti statybinė technika.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.