Savivaldybėje – seminaras apie daugiabučių namų atnaujinimą

2019-09-13


 

Rugsėjo 11 dieną Savivaldybės salėje gyventojams, juos atstovaujančių organizacijų darbuotojams surengtas seminaras daugiabučių namų modernizavimo temomis.

Patarimais, kaip pasiruošti renovacijai, kaip pasirinkti tinkamas energetinį efektyvumą didinančias priemones pasidalino daugiabučių namų atnaujinimo techninės priežiūros vadovas Algimantas Šiaučiūnas. Daugiametę patirtį statybos procesų valdymo ir konsultavimo srityje turintis inžinierius-praktikas kalbėjo apie pastatų šildymo sistemas, renovacijos darbų kokybę, pasitaikančias klaidas.

Apie daugiabučių namų atnaujinimo teisinius aspektus (teisinę bazę programai įgyvendinti, paslaugų ir darbų pirkimo būdus, administravimą, paramą nepasiturintiems) kalbėjo Būsto rūmų teisininkas Rolandas Klimavičius.

Finansuotojų pasirinkimo ir kitais ekonominiais daugiabučių namų atnaujinimo klausimas konsultavo ekspertas Edvinas Bindokas.

Daugiabučių namų modernizavimo procesas Plungėje įgauna pagreitį: jau atnaujinta 50 namų, dar 40 daugiabučių parengti investicijų planai, o 20 daugiabučių namų rengiasi dalyvauti Aplinkos ministerijos paskelbtame septintame kvietime teikti paraiškas daugiabučių renovacijai. Žinoma, kad aukščiausią prioritetą šiame kvietime taikys tiems, kurie anksčiau parengs investicijų planą, suderins jį su BETA ir pradės techninio darbo projekto pirkimą. Bus atsižvelgta ir į kitus kvietime numatytus atrankos kriterijus: ar projektas įtrauktas į kvartalo energinio efektyvumo didinimo programą, ar yra aukštesnės energinio naudingumo klasės, turi didesnį gyventojų palaikymą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.