Plungei – bičiulių iš Š vedijos kalėdinė dovana

2019-11-25

 

Vaikų globos agentūrą „Cyrulis“ pasiekė žinia, kad bičiuliai iš Švedijos organizacijos „Vanner emellan“ („Draugas draugui“) nutarė skirti pinigėlių plungiškių Kalėdų šventėms. 

Kuo nuoširdžiausius kalėdinius linkėjimus švedai siunčia Plungės parapijos senelių globos namų bei Žemaičių Kalvarijos senelių globos namų gyventojams, Neį galiųjų draugijos, Aklųjų ir silpnaregių organizacijos nariams, taip pat Plungės specialiajam ugdymo centrui bei Plungės technologijų ir verslo mokyklai, kuriems dovanoja po 5 tūkst. švediškų kronų, o Plungės krizių centrui ir vaikų globos agentūrai „Cyrulis“ – po 10 tūkst. švediškų kronų.

„Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ draugystė – ilgametė, laiko patikrinta. Pažintis užsimezgė dar 1999 metais. Susidraugavus „Cyrulio“ ir „Draugas draugui“ organizacijoms, Plungės ir Boksholmo savivaldybės 2001 metais pasirašė bendradarbiavimo sutartį . Boksholmo komunos atstovai ne kartą lankėsi Plungėje, čia į kurtame Švedų centre, kuris tarpininkauja teikiant paramą vaikams, šeimoms, seneliams, į staigoms ir organizacijoms.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.