Plungės rajono savivaldybė siekia gerinti gyventojams teikiamų paslaugų kokybę

2018-01-19

Sausio 17 dieną, trečiadienį , Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Toma Rupeikė lankėsi Europos socialinio fondo agentūroje, kur susitiko su agentūros atstovais.

Susitikime aptartas planuojamas į gyvendinti projektas „Teikiamų paslaugų procesų tobulinimas ir aptarnavimo kokybės gerinimas Plungės rajono savivaldybėje“. Projekto paraiška šiuo metu pateikta į gyvendinančiajai institucijai, tad kol kas dar vyksta jos vertinimas. Šio susitikimo metu buvo aptarta projekto koncepcija, siekiami rezultatai bei apsvarstytos veiklos, kurios turėtų būti į gyvendinamos projekto metu.

Patvirtinus projektą, bus siekiama didinti Plungės rajono savivaldybės gyventojų pasitenkinimą viešojo sektoriaus aptarnavimo kokybe ir teikiamų paslaugų prieinamumu. Siekiant šių rezultatų, teiksiančių naudą Plungės rajono gyventojams, bus į gyvendinami keli etapai. Tai – kokybės vadybos sistemos LEAN diegimas, darbuotojų mokymai, skirti orientuotis į klientų poreikių vykdymo didinimą, bei fizinės infrastruktūros pagerinimas, siekiant padidinti visuomenės aptarnavimo kokybę.

Plungės rajono savivaldybės administracija tikisi, kad projektui bus skirtas finansavimas ir taip sudarytos galimybės gerinti rajono gyventojų aptarnavimo kokybę viešajame sektoriuje.

 

Rita Raukaitė, 
Viešųjų ryšių specialistė
Plungės rajono savivaldybės administracija
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.