Pasveikino mokytoją ir trenerįViktorą Vaitkų

2020-01-07

 

 

Sausio 6 dieną Plungės rajono savivaldybės vadovai, Plungės sporto ir rekreacijos centro, VšĮ „Plungės futbolas“ atstovai, bendradarbiai, bendražygiai, draugai ir auklėtinių tėveliai pasveikino trenerį ir mokytoją Viktorą Vaitkų su praėjusiu jubiliejumi.

Sveikindamas V. Vaitkų 70-mečio proga meras Audrius Klišonis pastebėjo, kad sukaktuvininkas yra vienas iš tų žmonių, kuriuos galima dažnai sutikti sporto ar kituose renginiuose, o jei  Viktoro varžybose nėra, peršasi mintis, jog kažkas su tuo renginiu ne taip. Plungė, sportas, jo istorija ir V. Vaitkus – neatsiejami nuo senų laikų, nes šis mokytojas ir treneris mokėjo ir moka įkvėpti ne tik sportininkus, bet ir sirgalius, kurie šūkiais ir mušamais būgnais varžovams ilgam įsirėžė į atmintį.

„Gerai pagalvojus, dar daug dalykų neįvertinta: kiek dirbai su vaikais, kiek tų vaikų pamilo sportą ir patys sportuoja, kiek daug, kaip talentingas pedagogas, žmogiškų vertybių jiems įskiepijai. Norime pasveikinti ir padėkoti už meilę sportui ir žmonėms, ir už tai, kad Plungės gyvenime nesi abejingas tam, kas vyksta“, – kalbėjo meras, kuris V. Vaitkui jubiliejaus proga perdavė Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėką už ilgametį pedagoginį darbą, o nuo Plungės rajono savivaldybės įteikė proginį medalį.

Jubiliejaus proga bičiulį sveikinę treneriai kalbėjo, kad 70 – tik skaičius, o tikrąjį žmogaus amžių jaučia širdis. Bendražygiai pažymėjo, kad V. Vaitkus ne vienam ir draugas, ir kolega, ir nuodėmklausys, o futbolo komandos „Žiogeliai“ auklėtiniams buvo kaip mama ir tėvas, kuris  išklausydavo, padrąsindavo, paguosdavo.

„Darbuokis, kol galėsi“, – linkėjo kolegai „Ryto“ pagrindinės mokyklos direktorius Stanislovas Ivanauskas ir šios mokyklos mokytojos.

„Atrodo, nieko ypatingo nepadariau: ėjom, dirbom, žaidėm, vaikus auginom… „Labas, mokytojau!“, – šiandien gatvėje su manim sveikinasi jau vaikų vaikai… Esu paprastas, dirbau savo darbą. Didžiuojuosi, kad esu plungiškis, Plungė pats mylimiausias miestas. Ačiū už sveikinimus ir gerus žodžius. Linkiu kiekvienam žiūrėti savęs, mankštintis, sportuoti, grūdintis. Viskas, ko tik žmogui reikia, yra čia pat, Plungėje. Ir geri žmonės – čia!“ – dėkojo susirinkusiesiems V. Vaitkus.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.