Padėkojo už nuoširdų ilgametįindėlįįNausodžio seniūnijos darbų aruodą

2018-07-05

 

 

Liepos 5 dieną meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, mero patarėjas Mantas Česnauskas vyko į Nausodžio seniūniją su garbinga misija – padėkoti už nuoširdų 40-ies metų indėlį į Nausodžio seniūnijos darbų aruodą ir kasdienį pasiaukojimą darbui raštvedei Laimutei Čerkauskaitei.

Sveikindamas raštvedę Laimutę, kurios niekas kitaip jau daug metų nevadina, meras A. Klišonis pastebėjo, jog be jos Nausodžio seniūnas Darius Preibys būtų kaip be akių ir be rankų. Rūpestingoji raštvedė viską mato ir rikiuoja, ir nėra seniūnijoje žmogaus, kuris jos nepažinotų.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Č. Kerpauskas antrino merui, kad apie Laimutę ir jos darbą, dėmesį žmogui girdi vien gerus atsiliepimus. Naudodamasis proga už ilgametį ir sąžiningą darbą raštvedei dėkojo ir Nausodžio seniūnas D. Preibys  bei visi šios seniūnijos darbuotojai.

„Tikimės, kad dar dirbsit“, – išreiškė pageidavimą Nausodžio seniūnas.

„Duok, Dieve, tik laikykit!“, – nestokojo optimizmo L. Čerkauskaitė.  Moteris kalbėjo gerai atsimenanti pirmą savo darbo dieną tuometiniame Nausodžio apylinkės vykdomajame komitete, kuriame jai buvo patikėtos sekretorės pareigos.

„Net nepajutau, kaip pralėkė tie 40 metų, tačiau noriu ir toliau dirbti, jei bus galimybė, juo labiau, kad Lietuvos valdžia pastaruoju metu vis vėlina pensinį amžių. Apie darbo sukaktį žinojo tik kolegos, bet esu labai dėkinga visiems už sveikinimus“, – dėkojo už jai parodytą dėmesį L. Čerkauskaitė.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.