Padėkojo už darbą Sigutei Š½eimaitienei

2019-01-08

 

Sausio 7 dieną per seniūnų sueigą Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas padėkojo už ilgametį darbą buvusiai Žlibinų seniūnei Sigutei Žeimaitienei, kuri apsisprendė nuo šių metų trauktis iš pareigų į užtarnautą poilsį.

Žlibinų seniūne S. Žeimaitienė dirbo nuo 1995 metų gegužės 9 dienos. Suėjus pensiniam amžiui moteris nusprendė pradėtus darbus užbaigti iki metų pabaigos, o po to, šalių sutarimu, atsisakyti beveik ketvirtį amžiaus eitų pareigų.

Atsisveikindama S. Žeimaitienė padėkojo visiems Savivaldybės vadovams ir darbuotojams, kolegoms seniūnams, su kuriais susiklostė geri darbo santykiai, už jai skirtus gražius palinkėjimus ir gėles.

„Malonu, kad mane išleidžiate su rožėmis ir gražiais žodžiais, o aš, savo ruožtu, pasiliekantiems dirbti linkiu stiprios sveikatos, kantrybės ir ištvermės. Seniūnų darbas  nėra lengvas. Dažnai tenka verstis per galvą, kad patikėtus darbus atliktum šiandien ir dabar“, – sakė S. Žeimaitienė.

Buvusi Žlibinų seniūnė kalbėjo, jog nuo šiol daugiau laiko skirs ne darbui ar visuomeninei veiklai, o sau ir savo sveikatai stiprinti bei artimiesiems. Žlibinų seniūnijai linkėjo sulaukti aktyvaus ir rūpestingo seniūno, kuriam iš tiesų rūpėtų vietos žmonių problemos.

Plungės savivaldybės administracija dar pernai skelbė konkursą Žlibinų seniūno pareigoms užimti. Norą dalyvauti konkurse išreiškė 6 asmenys, deja, tik vienas pretendentas buvo Plungės rajono savivaldybės gyventojas. Konkursą nuspręsta skelbti iš naujo. Pagal naują tvarką, kuri įsigaliojo nuo šių metų pradžios, darbuotojus, kurie užims tam tiktas valstybės tarnautojo pareigas, atrinks Vidaus reikalų ministerija.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.