Nuo kovo 3 dienos Nausodžio seniūnas – Gintaras Domarkas

2020-03-03

 

 

Šešiolika metų Plungės miesto seniūnu (paskutiniu metu – Plungės miesto seniūno pavaduotoju) dirbęs Gintaras Domarkas nuo kovo 3 dienos pradėjo eiti Nausodžio seniūno pareigas. Pirmadienį G. Domarkas perdavė Plungės miesto seniūno kabineto raktus Plungės miesto seniūne pradėjusiai dirbti Dangirutei Jurkuvienei, o antradienį jau pats sveikinosi su jo laukusiu Nausodžio seniūnijos kolektyvu.

Į Nausodžio seniūniją G. Domarką palydėjo meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas.

„Turėjote vieną gerą kolektyvą, dabar turėsite kitą. Nausodyje žmonės geri, seniūnija gyventojų skaičiumi viena didžiausių Plungės rajone, metų pradžioje buvo registruota 4 090 gyventojų, iš jų – 305 ūkininkai. Seniūnijos kolektyvas darnus, draugiškas, dirbame nesipykdami, bėdoje ir džiaugsme esame kartu“, – pasitikdama G. Domarką kalbėjo daug metų Nausodyje raštvede dirbanti Laimutė Čerkauskaitė, kuri, kaip prisipažino, asmeniškai pažįsta jau trečią nausėdiškių kartą.

Kolektyvas, džiugiai sutikęs naują seniūną, lygino miesto ir kaimo seniūno darbą ir pastebėjo, kad nuo kovo G. Domarkui nebereikės rūpintis kapinėmis, mat Nausodžio seniūnijoje veikiančių kapinių tiesiog nėra (išskyrus pilkapius ir maro kapelius). Tačiau didesnio dėmesio kaimo seniūnijoje gali pareikalauti rekreacinių teritorijų priežiūra. Taip pat – ir duobėti seniūnijos keliai. Palyginimui: jei Plungėje seniūnui tenka rūpintis, kaip išlyginti 18 kilometrų žvyruotų gatvių, tai Nausodžio seniūnijoje bus per 180 kilometrų žvyruotos dangos kelių!

Naudodamasis proga, kad Nausodžio seniūnijoje lankėsi rajono vadovai, G. Domarkas teiravosi, kada planuojama užbaigti rekonstruoti ir naujai paskirčiai pritaikyti buvusį mokyklos pastatą, į kurį turėtų persikelti ir Nausodžio seniūnijos administracija. Buvo aptarti ir kiti Nausodžio seniūniją ir jos gyventojus dominantys klausimai.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.