Nemažai darbų užbaigus šiemet, kitais metais teks imtis naujų

2019-11-28

 

 

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas pasidžiaugė, kad šiemet oro sąlygos, tikėtina, leis užbaigti nemažai rajone vykdomų projektų, skirtų keliams, viešosioms erdvėms, rekreacinėms teritorijoms sutvarkyti.

Lapkričio 27 dieną Savivaldybės administracijos vadovas pakvietė vietos žiniasklaidos atstovus įvertinti, kaip asfaltuojamos kolektyvinių sodų Malūno, Pamiškės, Lino gatvės.  Klojant asfaltą vietose, kuriose gatvę kerta elektros linija, rangovui prisieis žeminti  kelią, kad atstumas nuo dangos iki elektros laidų būtų ne mažesnis kaip 6 metrai. Toks sprendimas pasirinktas po atliktos ekspertizės, nes ESO nesutiko iškelti elektros linijos.

Naudodamasis proga M. Kaunas priminė, kad tik keletas sodininkų kelių priklauso Savivaldybei. Kol sodininkų bendrijų gatvės neinventorizuotos ir neregistruotos Registrų centre, jų priežiūra ir remontas – sodų bendrijų rūpestis.

Buvo apžiūrėta naujai asfaltuota ir apšviesta Babrungo gatvė (Nausodžio sen.) bei šalia jos, prie Plungės jūros, kuriama rekreacijos ir poilsio zona, kurios aikštelėse leisti laiką galės ir vaikai, ir suaugusieji. M. Kaunas atkreipė dėmesį į puikų rangovo sprendimą iš vietoje kasinėjant rastų riedulių suformuoti išraiškingą zoną, galinčia ateityje tapti išvaizdžiu alpinariumu.

Direktorius pasidžiaugė, kad šiemet pavyko prasmingai panaudoti lėšas, gautas Mendeno gatvėje planuojamam statyti baseinui ir sporto centrui. Buvo priimtas sprendimas Mendeno gatvėje pakloti lietaus nuotekų tinklus, šie darbai jau eina į pabaigą.

M. Kaunas pastebėjo, kad stambūs projektai Plungėje keičia vienas kitą: baigta tunelio po geležinkeliu statyba, įpusėjo Babrungo slėnio ir Laisvės alėjos rekonstrukcija, o ateinančiais metais planuojama pradėti įgyvendinti baseino statybos bei Plungės jūros pakrantės sutvarkymo projektus.

Nemažai projektų Plungės savivaldybėje inicijuoja ir Lietuvos automobilių kelių direkcija. Savivaldybės administracijos direktoriaus žiniomis, pradėtos procedūros dėl Plungės miesto Žemaitijos, Dariaus ir Girėno, Stoties ir Birutės gatvių, taip pat dėl Kulių miestelio J. Tumo-Vaižganto gatvės. Taip pat į Plungės rajoną planuojama siųsti mobilią laboratoriją, kuri įvertins kelio nuo Plungės iki Skuodo bei atkarpos nuo Pauošnių iki Platelių būklę.

Savivaldybės administracijos direktorius pasidžiaugė, kad po truputį gerinama ir Kulių gimnazijos pastato bei vidaus patalpų būklė, pasidžiaugė, kad gimnazijos direktoriui aktyviai padeda vietos bendruomenė, darželį ir gimnaziją lankančių vaikų tėvai, kurių iniciatyva buvo aptverta darželio teritorija.

Daugiau ir konkretesnės informacijos apie Plungės rajono savivaldybėje įgyvendinamus projektus galima rasti Savivaldybės interneto svetainėje, skiltyje „Veiklos sritys“ atvertus nuorodą „Projektinė veikla“.

 


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.