Kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje apklausoje „Europos socialinis tyrimas“

2021-08-19

 

 

 

 

Kviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje mokslinėje apklausoje „Europos socialinis tyrimas“ (EST, https://www.europeansocialsurvey.org/about/country/lithuania/), kurioje tiriamos žmonių nuomonės įvairiais Lietuvai ir Europai aktualiais klausimais. Tyrimo metu surinkti duomenys padės nustatyti skirtingų Europos šalių gyventojų pažiūras ir įsitikinimus.

Užtikriname, kad visa tyrimo metu surinkta informacija bus saugoma laikantis visiško konfidencialumo principo ir Lietuvos asmens duomenų apsaugos įstatymo normų bei Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento. Tik apklausą vykdanti kompanija – UAB „RAIT“ ribotą laiką turės prieigą prie Jūsų kontaktinės informacijos (pavyzdžiui, vardo ir adreso), kuri po apklausos įgyvendinimo bus ištrinta.

Ankstesnių metų apklaustųjų nuomone dalyvavimas tyrime buvo įdomi ir naudinga patirtis, kuri privertė susimąstyti apie daugelį dalykų gyvenime bei geriau suprasti save ir aplinkinius. Tikimės, kad ir Jums bus įdomu bei malonu dalyvauti mūsų atliekamame tyrime. Iš anksto dėkojame Jums už pagalbą atliekant šį mūsų šaliai labai reikalingą tyrimą.

Jei norite gauti daugiau informacijos apie tyrimą, mums bus malonu atsakyti į visus su tyrimo vykdymu susijusius klausimus telefonu Vilniuje: 8 (5) 269 12 47, arba el. paštu: info@raitgroup.com

Tikimės malonaus tolesnio bendradarbiavimo ir iš anksto dėkojame už pagalbą atliekant tyrimą. Jūsų nuomonė labai svarbi!

Janina Kodz, Tyrimo organizacijos tyrimų analitikė
Birutė Valančienė, Tyrimo organizacijos projektų vadovė
UAB „RAIT“
Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų kompanija
Švitrigailos g. 11M, Vilnius, Lietuva
Tel. +370 5 269 12 47 (d. d.)
El.paštas: info@raitgroup.com
dr. Aurelija Stelmokienė
EST Nacionalinis koordinatorius Lietuvoje
Socialinių mokslų fakultetas,
Vytauto Didžiojo universitetas
Jonavos g. 66, Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 32 78 24 (d. d.)
El.paštas: aurelija.stelmokiene@vdu.lt
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.