Kviečiame dalyvauti Plungės miesto seniūnijos V. Mačernio-2 ir Birutės-Stoties seniūnaitijų seniūnaičių rinkimuose!

2020-07-14

 

Rugpjūčio 4 dieną Plungės miesto seniūnijoje (Vytauto g. 7/9, Plungė) vyks V. Mačernio-2 ir  Birutės-Stoties seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti toje seniūnaitijoje gyvenantys rinkimų teisę turintys gyventojai bei ten veikiančios bendruomeninės organizacijos.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiu negali būti asmuo, kuris į statymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą, asmuo į statymų nustatyta tvarka yra uždraustos organizacijos narys ar asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje. Taip pat seniūnaičiu negali būti renkamas tos savivaldybės tarybos narys, savivaldybės administracijos direktorius, savivaldybės kontrolierius, savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas. Seniūnaitis dirba visuomeniniais pagrindais. Seniūnaitis renkamas 4 metams, bet ne ilgiau negu iki išrinkus savivaldybės tarybą surengtuose seniūnaičių rinkimuose bus išrinktas seniūnaitis.

Kviečiame šių seniūnaitijų gyventojus nelikti abejingais ir aktyviai siūlyti kandidatus elektroniniu paštu: seniunija@plunge.lt, o rugpjūčio 4 dieną nuo 8 iki 18 val. atvykti į Plungės miesto seniūniją (Vytauto g. 7/9, Plungė) ir išreikšti savo valią renkant V. Mačernio-2 ir Birutės-Stoties seniūnaitijų seniūnaičius.                                       

Seniūnaitijoms priklauso:

V. Mačernio-2 seniūnaitija

–  A. Vaišvilos g. poriniai namų numeriai nuo Nr. 30 ir neporiniai namų numeriai nuo Nr. 17,

–  V. Mačernio  g. neporiniai namų numeriai nuo Nr. 47 iki Nr. 67, poriniai namų numeriai iki Nr. 16.

Birutės-Stoties seniūnaitija

Aronijų skg., Bebrų Kilpos g., Birutės g. namų poriniai numeriai nuo Nr. 20 ir  namų neporiniai numeriai nuo Nr. 23, Gėlių g., Gluosnių g. I. Kučinskio, J. Pabrėžos g., Pabrėžos skg., Parko g., Parko al., Pramonės pr., Rožių g., Serbentų skg., Šlaito g., Stoties g., Danų g., Tujų aklig., Tulpių g., Vyšnių skg., Z. Ivinskio g., Žalioji g., Žilvičių g., Žilvičių skg.

Smulkiau apie rinkimų tvarką galite sužinoti Plungės miesto seniūnijoje, Vytauto g. 7/9, Plungė, 201 kabinete.

 

Plungės miesto seniūnė Dangirutė Jurkuvienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.