Klebonas pakvietė bendrai maldai

2019-12-20
 

 

 

Gruodžio 19 dieną Plungės rajono savivaldybės darbuotojus Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Gedvainis pakvietė bendrai maldai ir, susikibus už rankų, ragino būryje pasidalinti Advento ramybe ir Kalėdų laukimu.

Gražiausios metų šventės, Kūčių, Kalėdų laukimas kasmet tarsi pakylėja žmones nuo darbais ir įsipareigojimais persmelktos kasdienybės, veda prie apmąstymų apie amžinąsias vertybes. Klebonas ragino pagalvoti, kaip gyvename, kiek dėmesio skiriame savo artimiesiems ir sau, ar mokame išgirsti jų poreikius, išklausyti kito nuomonę, ar mokame bendrauti be išankstinių nuostatų ir pykčio, ar norime dalytis gerumu. Klebonas kalbėjo, kad buvimas naudingu kitiems žmogui suteikia daugiausia laimės, o kai pripildome širdis gerumu – blogiui nebelieka vietos.

Naudodamasis proga klebonas V. Gedvainis pakvietė į gruodžio 22 dieną numatytas advento rekolekcijas, kurias ves Tauragės dekanas klebonas dr. Marius Venskus, padalino kalėdaičių Kūčių stalui, pakvietė kartu ateinančią savaitę Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje švęsti Kristaus gimimą – šv. Kalėdas.


Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.