Iniciatyva darbdaviams „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios“

2021-11-09

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inicijavo visuomenės švietimo ir informavimo kampaniją „Jokio skirtumo”, kurios viena pagrindinių sudedamųjų – iniciatyva darbdaviams „Dirbk pas mus. Jokio Skirtumo, su ar be negalios”. Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti Lietuvos darbdavius reikšti savo palaikymą negalią turinčių žmonių didesnei įtraukčiai į darbo rinką ir parodyti, kad jokio skirtumo, su ar be negalios – svarbiausia yra kompetencijos ir noras dirbti.

Iniciatyva siekiame keisti darbdavių požiūrį ir skatinti priimti į darbą ir negalią turinčius žmones, sukurti jiems tinkamas fizines darbo sąlygas ir lygiavertes galimybes įsitraukti į darbo kolektyvą. Taip pat norime parodyti žmonėms su negalia, kad darbdaviai yra atviri visiems kandidatams, turintiems reikiamas žinias, kompetencijas ir norą dirbti, ir paskatinti kandidatuoti į norimą darbo vietą.

Maloniai kviečiame prisijungti prie iniciatyvos savo darbo skelbimus bei „Facebook” paskyros profilio nuotraukas pažymint specialiai kampanijai paruoštu „Jokio Skirtumo, su ar be negalios” ženklinimu:

– Rėmeliu savo „Facebook” paskyroje;

– Specialiu ženkliuku, kurį kviečiame integruoti į savo darbo skelbimą;

– Grotažyme #JokioSkirtumo, kurią kviečiame įtraukti į darbo skelbimus, žymėti socialinių tinklų ir interneto svetainių įrašus.

 

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.