Informacija tėvams prieš pradedant lankyti švietimo įstaigą šiais metais

2020-08-31

 

– Jei kartu su vaiku grį žote iš užsienio valstybių, kurios į trauktos į COVID-19 paveiktų šalių sąrašą, 14 dienų izoliacija privaloma. Grį žus iš užsienio valstybės privaloma užpildyti specialią formą, kurią galima rasti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro tinklapyje (https://nvsc.lrv.lt/ ). 

– Švietimo į staigos negali priimti mokinių tuo laikotarpiu, kai vaikui privaloma izoliacija. Išaiškėjus, jog nesilaikoma izoliacijos taisyklių, švietimo į staigos privalo informuoti mokinių tėvus, jog vaiko į staiga priimti negali bei perspėti atsakingas institucijas, dėl izoliavimosi taisyklių pažeidimo.

– Tėvams, rekomenduojama pastoviai stebėti vaikų sveikatą ir jei pasireiškia peršalimo požymiai, arba kiti požymiai panašūs į COVID-19, vaiko neleisti į švietimo į staigą bei rekomenduojama kreiptis į šeimos gydytoją ir laukti tolimesnių gydytojų nurodymų.

– Jei vaikui pamokų metu pasireiškia peršalimo arba simptomai panašūs į COVID-19 infekciją, švietimo į staiga privalo vaiką atskirti nuo kitų klasės draugų (švietimo į staigos paskirtoje patalpoje), kol tėvai atvyks į švietimo į staigą pasiimti vaiko. Jei vaikas yra vyresnio amžiaus (14 metų ir vyresni), tik su raštišku tėvų leidimu (elektroninėmis priemonėmis arba SMS žinute) mokyklos administracija gali priimti sprendimą ugdytinį išleisti savarankiškai grį žti į namus. Tėvai turi garantuoti, jog vaikas saugiai pasieks namus. Tėvams rekomenduojama nedelsiant kreiptis į šeimos gydytoją dėl detalesnės konsultacijos arba bent dvi dienas neleisti vaiko į mokyklą ir stebėti vaiko sveikatos būklę. Jei tėvai nusprendžia vaiką sekančią dieną išleisti į švietimo į staigą, nes vaiko sveikatos būklė pagerėjo, jie privalo informuoti mokyklą raštu (elektroninėmis priemonėmis), jog vaikas atvyks į švietimo į staigą, nes yra sveikas.

 Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.