Gydantys pokalbiai vienišiems senjorams

2021-10-26

Dauguma žmonių nori būti socialiai aktyvūs, nori bendrauti, kalbėti, klausyti… Tačiau dažnai vyresnės kartos atstovai jau nebeturi artimųjų, neturi ir draugų. Ką daryti vienišam senjorui, vis dar norinčiam ir galinčiam palaikyti artimas draugystes ir ryšius? Kur ieškoti naujų gyvenimo pakeleivių, kai nugyventa jau daugiau kaip 70 ar 80 metų? 

„Sidabrinė linija“ – tai n e m o k a m a draugystės, bendravimo ir pagalbos telefonu paslauga garbaus amžiaus žmonėms.

Ši paslauga suteikia senjorams galimybę turėti t e l e f o n i n į  d r a u g ą , su kuriuo galima reguliariai kalbėtis dominančiomis temomis, aptarti aktualijas, dalintis gražiais prisiminimais ar slegiančiais rūpesčiais, ar tiesiog šnekučiuotis.

Visi vyresnio amžiaus sulaukę žmonės, kurie jaučiasi vieniši, niekam nereikalingi, gyvena nutolusiose ir sunkiau pasiekiamose vietovėse, išgyvena netektis, sunkiai serga, neturi su kuo nuoširdžiai ir atvirai pasikalbėti ar tiesiog pasidalinti dienos džiaugsmais ar rūpesčiais,

ARBA

gyvena visavertį gyvenimą, yra apgaubti aplinkinių dėmesio ir rūpybos ir nori pasidalinti savo džiaugsmu, gyvenimiška patirtimi su kitais, paįvairinti savo dienas pokalbiais su bendraminčiais,

kviečiami aktyviai naudotis „Sidabrine linija“ 8 800 800 20, veikiančia: darbo dienomis – nuo 8 iki 22 val., savaitgaliais – nuo 11 iki 19 val.

 

 


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.