Gruodžio 23-osios vakare, nuo 19 iki 20 valandos, – „Tylos ir solidarumo valanda“!

2020-12-21 

Didžiųjų švenčių išvakarėse Lietuvos gyventojai raginami sustoti ir pagerbti tiesiogines ir netiesiogines „COVID-19“ aukas.  

Plungės rajono savivaldybė jungiasi prie nacionalinės akcijos „Tylos ir solidarumo valanda“ ir gruodžio 23 d., nuo 19 iki 20 val., užgesins šventines puošmenas Senamiesčio aikštėje ir Laisvės alėjoje. Kalėdinių eglučių šviesos bus išjungtos ir seniūnijų, miestelių centruose.

Stabtelėkime, susimąstykime ir pagerbkime tuos, kam pandemija tapo sunkių išbandymų ir netekčių laikotarpiu – toks yra pagrindinis akcijos „Tylos ir solidarumo valanda“ kvietimas. Akciją inicijavo Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras „Stiprūs kartu“ ir Lietuvos savivaldybių asociacija.  

Nelikime abejingi! Šiuo sunkiu laikotarpiu iš tiesų gyvybiškai svarbu sustoti saugant ir gelbėjant bendrapiliečius, gerbti juos gelbstinčių, savo pačių sveikata rizikuojančių medikų, pareigūnų, savanorių ir visų kitų, kovojančių su pandemija, darbą.

Šią tylos ir susikaupimo valandą apsidairykime aplinkui ir pažvelkime į artimųjų veidus – sustoti privalome dėl savęs ir dėl jų. Tai kiekvieno mūsų asmeninė atsakomybė.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.