Darželyje „Saulutė“ atidaryta dar viena grupė – patiems mažiausiems

2019-11-15

 

 

 

 

Lapkričio 14 dieną lopšelyje-darželyje „Saulutė“ pačių mažiausiųjų vaikučių grupei iškilmingai suteiktas „Pelėdžiukų“ grupės vardas. „Saulutės“ bendruomenės šventėje dalyvavo Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, vyr. specialistė Dangirutė Vaškienė.

Į „Pelėdžiukų“ grupę 15 vaikų, gimusių 2017-2018 metais, pirmą kartą susirinko lapkričio 4 dieną. Pirmąsias dienas darželyje daugelis mažylių leido kartu su mamytėmis ar tėveliais, kol adaptavosi naujoje aplinkoje ir susidraugavo su grupės auklėtoja Deimante bei jos padėjėjomis.  Lapkričio 14 dieną vaikučiai sulaukė svečių, grupėje buvo simboliškai perkirpta įkurtuvių juostelė.

Plungės rajone didesnis lopšelio grupių poreikis buvo nustatytas šiemet, atlikus apklausą. Paaiškėjo, kad tėvai į darželius nori atvesti apie šešiasdešimt 1,5-3 metukų vaikų daugiau, nei ankstesniais metais. Atsižvelgus į šią svarbią aplinkybę Plungės rajono savivaldybės taryba liepą pritarė siūlymui įsteigti dar dvi vaikų grupes „Saulutės“ ir „Raudonkepuraitės“ darželiuose. Buvo skirta Savivaldybės biudžeto lėšų grupių patalpų remontui ir baldams, darželiai taip pat skyrė lėšų žaislams ir kitam smulkiam grupių inventoriui įsigyti.

„Saulutės“ darželio šventės neįsivaizduojamos be šio darželio simbolio – Saulės zuikučio, kuris kartu su vicemere A.  Beierle Eigirdiene perkirpo simbolinę įkurtuvių juostelę. Vicemerė pasidžiaugė, kad įkurta nauja grupė, ir dėkojo visiems, kurie prie to prisidėjo, o vaikučiams linkėjo augti sveikiems ir linksmiems.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.