Džiaugiamės ir dėkojame

2018-12-17

Jau daugiau kaip dvi savaitės, kai plungiškiai ir čia užsukantieji negali atsidžiaugti Senamiesčio aikštėje visų žvilgsnius kaustančia kalėdine egle. Kad šiemet miesto eglė atrodys tarsi tekantis fontanas, nusprendė patys plungiškiai, dalyvavę paskelbtoje apklausoje. O plungiškių norus padėjo į gyvendinti UAB „Plungės kooperatinė prekyba“.

Plungės miesto seniūnija nori dar kartą padėkoti šiai į monei, mūsų miesto kalėdinio medžio papuošimui skyrusiai 8 tūkst. eurų. Prie apie 12 tūkst. kainavusios eglės papuošimo 4 tūks. eurų pridėjo ir Plungės rajono savivaldybė. Už tai, kad šį met Plungės žaliaskarė yra išskirtinė bei sulaukia ypatingo dėmesio, yra giriama ne tik vietinėje, bet ir respublikinėje žiniasklaidoje, ačiū tariame ir žmonėms, atsiliepusiems į Plungės miesto seniūnijos prašymą – padovanojusiems šakų eglės karkasui apdėti.

Džiugu, kad puošiasi ne tik miesto centras, sukurtas pasakiškas kalėdinis kampelis prie Kultūros centro, bet praeivių akį traukia ir parduotuvių, į vairių į staigų vitrinos. Kasmet jos puikuojasi vis į mantresne, o kartais – paprasta, bet labai skoninga puošyba. Plungės miesto seniūnija, kaip ir kasmet, Kalėdų išvakarėse organizuos vitrinų, namų, jų kiemų, kitų erdvių apžiūrą, o gražiausiai jas papuošusias į staigas ar gyventojus – apdovanos. Suskubkite – šventės jau ant nosies.

 

Plungės miesto seniūnijos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.