Bendrovei „Plungės lagūna“ nurodyta ištaisyti objekte nustatytus defektus

2019-02-20

 

Sausio 28 dieną sukurtoje aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje, esančioje Plungės miesto M. Oginskio dvaro teritorijoje, prie autobusų stoties, šalia estrados statinio, buvo perkirpta simbolinė į kurtuvių juostelė. Tai reiškė, kad mūsų mieste sėkmingai į gyvendintas pirmasis tikslinės teritorijos sutvarkymo projektas.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inicijuotas projektas „Aktyvaus poilsio ir pramogų zonos sukūrimas Plungės m.  M. Oginskio dvaro teritorijoje, prie autobusų stoties“ į gyvendintas pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamą 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Miestų kompleksinė plėtra“. Projekto vertė pagal finansavimo sutartį – 2 481 767,14 euro, didžioji šios sumos dalis – Europos Sąjungos fondų lėšos. Rangos darbų konkursą laimėjo ir buvusį stadioną aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zona pavertė jungtinės veiklos partnerės UAB „LitCon“ ir UAB „Plungės lagūna“.

Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis informavo, kad kartu su statybos darbų perdavimo ir priėmimo aktu buvo sudarytas dar vienas – pastebėtų defektų – aktas. Pareikalauta, kad rangovai ištaisytų objekte pastebėtus darbų trūkumus ir akivaizdžius defektus. Rangovai buvo informuoti, jog paskutinį apmokėjimą (apie 10 procentų nuo visos sutarties sumos) už atliktus darbus gaus tuomet, kai ištaisys trūkumus.

Rangovas geranoriškai į sipareigojo pašalinti šiuos trūkumus ir defektus: iki gegužės 1 dienos atnaujinti nubraižytus ar pradėjusius rūdyti lauko treniruoklius, pakartotinai pasėti žolę, vietoj brokuotų šiukšliadėžių pastatyti kokybiškas, nuvalyti nuo tvoros kolonų pastebėtus nešvarumus, perdažyti dalį tvoros, nugenėti gyvatvorę ties pagrindiniu parko taku, kokybiškai į rengti veją po žaidimų aikštelės į renginiais ir apie treniruoklius.

Apžiūros metu taip pat buvo nustatyta, kad vietomis nubyrėjęs statinio kolonų, laikančių stogo konstrukciją, struktūrinis tinkas, nekokybiškai atlikta dūmų šalinimo šachtų apdaila, ties į ėjimais į patalpas nekokybiškai atlikta perdangos apdaila, būtina apskardinti ir sutvarkyti groteles po tribūnų pakopomis.

Garantiniai rangovo į sipareigojimai numatyti penkerių metų laikotarpiui, todėl gali būti taip, kad į šį objektą taisyti pastebėtų defektų rangovui teks grį žti dar ne kartą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.