Apleistų ne žemės ūkio paskirties žemės sklypų Plungės rajone savininkų žiniai

2021-06-07

 

 

Artėja liepos 1 d., nuo kada, vadovaujantis Apleistų ne žemės ūkio paskirties žemės sklypų Plungės rajone nustatymo tvarkos aprašo, patvirtinto Plungės rajono savivaldybės tarybos 2013 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. T1-171,  4.2. punktu, žemės sklypas laikomas apleistu, jeigu yra apaugęs sumedėjusiais augalais, žole, kuri iki einamųjų metų liepos 1 d. nenušienauta, nenukirsti menkaverčiai krūmai.

Seniūnijos, savo teritorijose nustačiusios tokius sklypus, į spėja savininkus, o jiems nereagavus, šiuos sklypus registruoja Tvarkos aprašo priede, kurį pateikia Savivaldybės administracijos direktoriaus į sakymu sudarytai komisijai.

Komisija, gavusi seniūnijų pateiktus sąrašus, informuoja žemės sklypų savininkus apie numatomą jų žemės sklypų į traukimą į apleistų ne žemės ūkio paskirties sklypų  sąrašą, paskelbdama sklypų registracijos unikalius numerius  Plungės rajono  savivaldybės interneto svetainėje, o pagal galimybę –  išsiųsdama informacinius pranešimus.

Žemės sklypų savininkai per 10 darbo dienų nuo  informacijos paskelbimo ar pranešimo gavimo privalo sutvarkyti apleistus sklypus. Praėjus nustatytam terminui, šie sklypai bus patikrinti pakartotinai.

Nustačiusi, kad sklypas nesutvarkytas, Komisija priims sprendimą savininkui  taikyti  padidintą 4 proc. žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio tarifą, nustatytą Plungės rajono savivaldybės tarybos sprendimu.

 

Žemės ūkio skyriaus inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.