Apie galimybę pasitikrinti asmens dokumento galiojimo terminą

2019-03-22

Migracijos departamentas primena apie galimybę turimo asmens dokumento galiojimo terminą pasitikrinti naudojantis elektroninėmis paslaugomis: priminimą apie baigiantį galioti dokumentą galima gauti nemokama SMS žinute arba elektroniniu paštu.

Tokia galimybė sudaroma naudojantis informacine sistema EPIS. Užsisakyti minėtą paslaugą galima bet kuriuo metu – vos į gijus naują asmens dokumentą ar jį turint iš anksčiau, pasirenkant palankų informavimo apie dokumento galiojimo pabaigą laiką – nuo vieno iki šešių mėnesių. Informacija apie dokumento galiojimo pabaigą asmens pasirinkimu teikiama nemokama trumpąja SMS žinute ir (ar) elektroniniu paštu.

Tokiu būdu Lietuvos Respublikos piliečiams sudaryta galimybė iš anksto pasirūpinti asmens dokumentų keitimu, išvengiant būtinybės dokumentus keisti skubos tvarka susiruošus į neplanuotą kelionę ar tvarkant sveikatos, turto ar kitus dokumentus į vairiose į staigose.

Prisijungti prie EPIS paslaugų portalo galima per Elektroninės valdžios vartus, naudojant nuorodą https://epis.vrm.lt/epis/.

 

Migracijos departamento prie LR VRM
Resursų valdymo skyriaus inf.
 
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.