„Metų mokytojo“ vardas ir premija – geografijos mokytojui metodininkui Broniui Kleinauskui

2020-10-06
„Metų mokytojo“ vardas ir premija šiemet skirta Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos geografijos mokytojui metodininkui Broniui Kleinauskui
 

 

 

 

 

Spalio 5 dieną jaukioje kamerinėje aplinkoje – vienoje iš Plungės kultūros centro salių – buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Savivaldybės vadovai pasveikino švietimo ir ugdymo įstaigų kolektyvus, įteikė Švietimo, mokslo ir sporto ministro bei Plungės rajono savivaldybės mero padėkos raštus.  

Vykdant rekomendacijas, susijusias su koronaviruso prevencija, apsispręsta riboti mokytojų pagerbimo šventės dalyvių skaičių. Į renginį su lydinčiu asmeniu atvyko tik tie mokytojai, kuriems buvo skirtos padėkos. 

Šiemet Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ministro Algirdo Monkevičiaus padėkos raštai įteikti „Saulės“ gimnazijos vyr. mokytojai Renatai Gudienei bei Kulių gimnazijos mokytojai metodininkei Irenai Kniukštienei.

Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis už ilgametį darbą padėkojo ir padėkos raštus įteikė Plungės specialiojo ugdymo centro specialiajai pedagogei metodininkei Nijolei Jackūnienei, Senamiesčio mokyklos mokytojai metodininkei Aldonai Bieliauskienei, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos mokytojai metodininkei Violetai Rimkuvienei, Platelių meno mokyklos mokytojui Andriui Beržonskiui, Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos vyresniajai mokytojai Laimai Smulkienei, lopšelio–darželio „Pasaka“ vyresniajai auklėtojai Elenai Smilgevičienei, „Ryto“ pagrindinės mokyklos mokytojai metodininkei Redai Godlauskienei bei Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokytojai metodininkei Vilmai Gedgaudienei.

„Metų mokytojo“ vardas ir premija šiemet skirta Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazijos geografijos mokytojui metodininkui Broniui Kleinauskui.

Šie, 2020-ieji metai, buvo paskelbti Mokyklų bendruomenių metais. Sveikindamas pedagogus apie mokytojo darbo prasmę, mokytojui tenkančią atsakomybę kalbėjo Savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis ir vyr. specialistė Ingrida Uznevičiūtė, Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Vida Bondauskienė, kiti šventės dalyviai.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.