Į Didvyčių daugiafunkcįcentrą persikėlė kaimo biblioteka

2018-09-04

Didvyčių daugiafunkciame centre – įkurtuvių nuotaikos. Nuo šio rudens šiame centre veiks ne tik vaikų darželis, bet ir įvairūs užsiėmimai į gyvenvietę po pamokų grįžusiems mokyklinio amžiaus vaikams, o vakarais – ir suaugusiesiems. Rudenėjant į Didvyčių daugiafunkcio centro patalpas persikraustė ir kaimo biblioteka. Bibliotekininkė Bronislava Vengalienė jau rikiuoja knygas į lentynas, o daugiafunkcio centro direktorė Anastazija Zaveckienė kviečia vaikus ir jų tėvelius užsukti  į kaimo biblioteką.

Prieš naujųjų mokslo metų pradžią Didvyčių daugiafunkciame centre lankėsi Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Vida Saukalienė, Plungės viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė, kurie įvertino bibliotekai skirtose patalpose atliktus remonto darbus. Meras pripažino, kad pirmas įspūdis geresnis, nei važiuodamas į šią įstaigą įsivaizdavo.

Iš tiesų šią vasarą Didvyčiams teko didelis išbandymas, kai gyvenvietę gerokai supurtė įsisukęs škvalas, kuris nuplėšė pastatų stogus, išvartė medžius ir tvoras. Nuo gamtos stichijos nukentėjo ir Didvyčių daugiafunkcis centras, tačiau vėtros padariniai jau likviduoti. A. Zaveckienė minėjo, kad vietoj senos pavėsinės vaikams  buvo pastatyta nauja, prie jos – ir nauja smėlio dėžė bei edukacinis takelis.

Didvyčių daugiafunkcis centras pradeda antrus veiklos metus. Po smagios naujųjų mokslo metų šventės laukia dar viena išskirtinė diena, kai gyvenvietės gyventojai bus oficialiai pakviesti į bibliotekos skyriaus surengtą šventę.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.