Š½aliųjų atliekų konteineriai skirti Plungės miesto ir priemiesčio individualių namų gyventojams

2019-07-26

Pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų  Investicijų veiksmų programos priemonę „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“  buvo numatyta į sigyti ir išdalyti 2 800 vnt. žaliųjų atliekų konteinerių.

Žaliųjų atliekų konteineriai skirti smulkintoms  šakoms, nukritusiems augalų lapams, nupjautai žolei, ravėjai, velėnai, ne gyvulinės kilmės maisto atliekoms, vaisių ir daržovių atliekoms, pjuvenoms, kavos ir arbatos tirščiams šalinti.

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus į sakymu patvirtintos darbo grupės Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą UAB „Telšių atliekų tvarkymo centras“ klausimama spręsti 2017 m. rugpjūčio 29 d. posėdžio metu buvo priimtas nutarimas žaliųjų atliekų konteineriais aprūpinti individualias valdas pagal šiuos prioritetus:

                  I.  Plungės miestas.

                  II.  Babrungo sen. Babrungo k.; Nausodžio sen. Varkalių k.

                  III.  Babrungo sen. Jovaišiškės k., Pakerų k., Truikių k.

                         Nausodžio sen. Macenių k., Kaušėnų k., Noriškių k.

                         Sodų bendrijos Plungės m., Nausodžio ir Šateikių seniūnijose.

Jeigu esate minėtos vietos gyventojas ir pageidaujate gauti konteinerį , galite susisiekti ir susitarti dėl pristatymo: užtenka paskambinti numeriu 8 614 065 88, nurodyti adresą, ir konteineris bus pristatytas į namus. Konteineriai dalijami NEMOKAMAI, pateikus asmens tapatybę į rodančius dokumentus ir pasirašius konteinerio panaudos sutartį . 

Žaliosios atliekos jau pradėtos vežti ir bus renkamos iki spalio mėnesio pabaigos. Atliekų surinkimo grafikai  paskelbti Plungės rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.plunge.lt bei UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ svetainėje www.tratc.lt.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.