18. TRAKTORIŲ, SAVAEIGIŲ IR ŽEMĖS ŪKIO MAŠINŲ IR JŲ PRIEKABŲ IŠREGISTRAVIMAS.

Eil. Nr.PavadinimasAprašymo turinys
1.Administracinės paslaugos kodas09.18.
2.Administracines paslaugos versija04. versija
3.Administracinės paslaugos pavadinimasTraktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų išregistravimas
4.Administracinės paslaugos apibūdinimasLietuvoje registruojami traktoriai, savaeigės žemės ūkio ir kitos savaeigės mašinos, kurių variklio galia viršija 8 kW, taip pat jų priekabos ir puspriekabės (toliau – traktoriai).

 Traktoriaus savininkas arba išregistruojantis asmuo privalo kreiptis į savivaldybės administraciją dėl traktoriaus išregistravimo, kai:

1) baigiasi laikinos registracijos terminas;

2) numato traktoriaus toliau neeksploatuoti;

3) traktorius parduodamas ar kitu būdu perduodamas užsienyje gyvenančiam fiziniam asmeniui ar užsienyje esančiam juridiniam asmeniui;

4) traktoriaus savininkas išvyksta gyventi į užsienį.
5.
Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą
1. Lietuvos Respublikos traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registro nuostatai, patvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2006 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 247

2. Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registravimo taisyklės, patvirtintos  Lietuvos   Respublikos žemės   ūkio ministro 2006 m. spalio 2 d. įsakymu  Nr. 3D-384
6.
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo

1. Prašymas (pildo savivaldybės darbuotojas, pasirašo išregistruojantis asmuo);
2. Asmens tapatybės patvirtinimo dokumentas.

3. Atstovavimo  patvirtinimo dokumentas, kai traktorių registruoja savininko atstovas.

4. Traktoriaus registraciją patvirtinantis dokumentas.Taip pat pateikiamas valstybinio numerio ženklas (teisės aktų numatytais atvejais).
7.
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)
Savivaldybės administracija, išregistruodama traktorių, gauna informaciją iš Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registro (toliau – registras) informacinės sistemos.
8.Administracinės paslaugos teikėjasŽemės ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Majus el. p. arturas.majus@plunge.lt   tel. (8 448) 72428
9.Administracinės paslaugos vadovasŽemės ūkio skyriaus vedėjas Airida Montvydienė, el.p. airida.montvydiene@plunge.lt,

 tel. +370 448 72262
10.Administracinės paslaugos suteikimo trukmėSavivaldybės administracija turi išregistruoti traktorių ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo registravimo prašymo ir traktoriui registruoti reikalingų dokumentų pateikimo. Jeigu nustatoma, kad registruoti pateikti duomenys netikslūs arba dokumentai neatitinka teisės aktų nustatytų reikalavimų, registro duomenų teikėjas turi juos patikslinti per mėnesį.
11.Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei paslauga teikiama atlygintinai)Paslauga yra nemokama.
12.Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinysRegistravimo prašymo forma pateikta Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registravimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2006 m. spalio 2 d. įsakymu Nr. 3D-384  1 priede.

Registravimo prašymą pildo savivaldybės administracijos darbuotojas
13.Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugąNaudojama Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registro informacinė sistema.

Paslaugų perkėlimo į internetą brandos lygis –1 (informacinis)
14.Administracinės paslaugos teikimo ypatumai
15.Administracinių paslaugų teikimo aprašymų įtraukimas į dokumentų apskaitąAprašymas įtraukiamas į Plungės rajono savivaldybės dokumentų apskaitą Plungės rajono savivaldybės veiklos dokumentų, administracinių paslaugų valdymo ir interesantų aptarnavimo reglamento nustatyta tvarka.
Paskutinis atnaujinimas: 2021-12-16 09:42:29
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.