11. TOPOGRAFINIŲ IR INŽINERINIŲ PLANŲ DERINIMAS

Eil. Nr.PavadinimasAprašymo turinys
1.Administracinės paslaugos kodas01.11.
2.Administracines paslaugos versija1. versija
3.Administracinės paslaugos pavadinimasTopografinių ir inžinerinių planų derinimas
4.Administracinės paslaugos apibūdinimasDerinamos ir kaupiamos žemės sklypų geodezinės ir topografinės nuotraukos analoginėmis ir skaitmeninėmis formomis. Teikiami turimi duomenys, reikalingi atliekant naujas toponuotraukas.
5.
Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą
– Lietuvos Respublikos Geodezijos ir kartografijos įstatymas, 2001-06-28 Nr. IX-415;

– Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2014-02-28 įsakymas Nr. 1P-(1.3.)-65 „Dėl Techninių reikalavimų reglamento GKTR 2.11.03:2014 „Topografinių erdvinių objektų rinkinys ir topografinių erdvinių objektų sutartiniai ženklai“ patvirtinimo“;

– Valstybinės geodezijos ir kartografijos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktoriaus 1999-05-04 įsakymas Nr. 17 „Dėl statomų požeminių tinklų ir komunikacijų geodezinių nuotraukų atlikimo tvarkos patvirtinimo“.
6.Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuoFizinis ar juridinis asmuo, atliekantis geodezijos ir kartografijos darbus, privalo turėti kvalifikacijos pažymėjimą, išduotą Vyriausybės įgaliotos institucijos.

Asmenys, norintys suderinti topografinius, geodezinius planus, skaitmeninė medžiaga iš anksto siunčia el.p. marius.galminas@plunge.lt, gavus teigiamą atsakymą, nustatyta tvarka topografinius planus suderina su visomis inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis ir pateikia į Bendrąjį skyrių su prašymu juos derinti.
7.
Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)
8.Administracinės paslaugos teikėjasArchitektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Marius Galminas, el. p. marius.galminas@plunge.lt, tel. +370 448 73137
9.Administracinės paslaugos vadovasArchitektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Tomas Jocys, el. p. architektas@plunge.lt, tel. +370 448 73138
10.Administracinės paslaugos suteikimo trukmė10 d. d.
11.Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei paslauga teikiama atlygintinai)Nemokama
12.
Prašymo forma, pildymo pavyzdys ir prašymo turinys
Prašymo forma
13.Informacinės ir ryšių technologijos, naudojamos teikiant administracinę paslaugąInteraktyvumo lygis 2
14.Administracinės paslaugos teikimo ypatumai
15.Administracinių paslaugų teikimo aprašymų įtraukimas į dokumentų apskaitąAprašymas įtraukiamas į Plungės rajono savivaldybės dokumentų apskaitą Plungės rajono savivaldybės veiklos dokumentų, administracinių paslaugų valdymo ir interesantų aptarnavimo reglamento nustatyta tvarka.
Paskutinis atnaujinimas: 2021-12-15 14:30:49
Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.