Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
 
 
 

 

Aktualijos
Plungiškiams – akmens plokštėmis grįsta geriamojo vandens kolonėlė

 

Ar žinote, kad viena iš patraukliausių Plungėje viešųjų erdvių – „Supermiesto“ aikštelė – praturtėjo naudingu  ir jos lankytojams labai reikalingu bei estetišku akcentu? Kaitrią dieną ar smagiai pasimankštinę su treniruokliais „Supermiesto“ aikštelėje jos lankytojai gali atsigaivinti geriamuoju vandeniu! Vandens kolonėlės reikia žvalgytis po aikštelės medžiais (tarp kavinukės „Takava“ ir skvere esančio tvenkinio).

Liepos 12 dieną „Supermiesto“ aikštelėje meras Audrius Klišonis padėkojo vandens kolonėlės pastatymo idėjos sumanytojams ir įgyvendintojams.

Bendrovės „Plungės vandenys“ direktorius Antanas Borumas sakė, kad idėja pastatyti geriamojo vandens kolonėlę „Supermiesto“ aikštelėje kilo praėjusiais metais, pakalbėjus su meru. Šią vietą, kaip ir sporto aikštynus prie „Ryto“ pagrindinės mokyklos, plungiškiai itin mėgsta. Prie „Ryto“ mokyklos aikštynų vandens kolonėlė sporto entuziastams buvo pastatyta kiek anksčiau. Pasitarus nuspręsta panašią kolonėlę pastatyti ir A. Jucio gatvės skverelyje. Pagalvota ne tik apie troškulio kamuojamus žmones, bet ir apie jų augintinius, nes kolonėlėje skirtingame aukštyje sumontuoti du vandens kraneliai. Dar viena vandens kolonėlė pastatyta Žemaičių Kalvarijoje.

„Jei bus poreikis, tokių vandens kolonėlių Plungėje pastatysime ir daugiau. Tuo labiau, kai šią idėją palaikė ir vandens kolonėlės stovėjimo vietą gražiai sutvarkė rėmėjai“, – sakė A. Borumas.

„Ačiū, kad leidote pasireikšti ir suteikėte tam vietą! – geros nuotaikos nestokojo verslininkai broliai Darius ir Mindaugas Bieliauskai. – Jeigu kiekviena įmonė pagal galimybes prisidėtų  prie Plungės įvaizdžio gerinimo, miestas taptų daug gražesnis ir tvarkingesnis“.

M. Bieliausko vadovaujama įmonė „Marmo Arc“, užsiimanti gaminiais iš akmens, miestui padovanojo kolonėlės aikštelei išgrįsti reikalingas akmens plokštes, o D. Bieliausko vadovaujamos bendrovės „Plungės lagūna“ kolektyvas šią aikštelę įrengė.

Naudodamasis proga meras A. Klišonis padėkojo „Plungės lagūnai“  už paramą Plungės miesto šventei ir padovanojo Plungės vėliavą, kurią D. Bieliauskas žadėjo iškelti įmonės aikštelėje, esančioje Miškų gatvėje.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

          
     

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS