Rugsėjis
    2018

Naujienos
Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionate - du medaliai

Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionato finalinės varžybos. Jose sėkmė lydėjo Plungės rajono atstovus, dukart užkopusius ant garbės pakylos.

Tarp jaunimo iki 20 metų pasižymėjo Arūnas Slonkus, svorio iki 9 kilogramų kategorijoje tapęs respublikos vicečempionu. Paminėtinas ir jo treniruočių kolega Sikstas Kazlauskas (iki 77 kg), kuris buvo šeštas. Komandinėje įskaitoje plungiškiai vaikinai užėmė aukštą penktąją vietą.

Jaunuoliai iki 23 metų rungėsi vienoje bendroje grupėje. Jų iškovotos vietos buvo nustatytos pagal tarptautinę Sinklerio taškų lentelę, įvertinančią kiekvieno dalyvio asmeninį svorį bei surinktą sumą dvikovėje. Čia, tenusileidęs Lietuvos sunkiosios atletikos rinktinės nariams, bronzos medalį pelnė Martynas Varpiotas. Atletas rovimo veiksmu įveikė 105 kilogramus sveriančią štangą, stūmimo - 140 kilogramų ir dvikovėje surinko 245 kilogramų sumą. Tai ypač solidus  mūsiškio  laimėjimas.