Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
 
 
 

 

Naujienos
Viešosios bibliotekos projektą „Plungės išmanusis parkas“ papildys hologramos

 

Plungės r. savivaldybės viešoji biblioteka netrukus pradės įgyvendinti Lietuvos kultūros tarybos ir LR kultūros ministerijos finansuojamą projektą „Holograminis paveldas: inovacijos bibliotekoje – XIX a. pilaitėje – laikrodinėje“.

Šiuo projektu bibliotekos įgyvendinama virtuali edukacinė programa „Plungės išmanusis parkas“ bus papildytas holograminiu turu, kuris bus stebimas per specialų ekraną. Siekiant ir toliau plėsti modernias, netradicines paslaugas, bibliotekoje, pavyko pritraukti daugiau lankytojų ir sustiprinti įvaizdį, kad biblioteka yra ne tik knygų ir nemokamo interneto teikėja, bet tampa ir modernių paslaugų centru. Kilo idėja sukurti bibliotekos ir parko hologramas.                       

Bendradarbiaujant su moksleiviais bei bibliotekos lankytojais, bus kuriamas hologramų turinys. Kartu analizuojant XIX a. pilaitės laikrodinės ir bibliotekos istoriją ir įgyvendintą „Plungės išmaniojo parko“ projektą, bus atrinkti svarbiausi istoriniai faktai, vaizdiniai, aktualizuojantys kultūrinį ir gamtinį Plungės paveldą, taip pateikiant visą reikalingą informaciją kūrybinių industrijų atstovams, kursiantiems hologramas.                

Bibliotekai įgyvendinant virtualias edukacines programas, įsitikinta, kad inovatyvios edukacijos yra ypatingai aktualios Plungės bendruomenei ir svečiams. Atsižvelgdami į bibliotekos misiją tenkinti vartotojų poreikius, pasiūlysime naujas inovatyvias edukacijas. Pirmoji edukacija „Holograminis paveldas Plungėje“ supažindins su Plungės biblioteka, krašto istorija. Antroji edukacija „Pasidaryk pats: kaip paversti savo išmaniąją priemonę 3D holograma“ siūlys pagal sukurtą instrukciją pasigaminti įrankį, kuris bus naudojamas pamatyti hologramas savo išmaniuosiuose įrenginiuose. Keletas hologramų, skirtų edukacijai, bus įdėtos į Plungės išmaniojo parko svetainę www.plungesparkas.lt.

Svarbu tai, kad sukurtos hologramos bus dedamos į specialų ir transportavimui pritaikytą ekraną, kuris, įgyvendinus šį projektą, siekiant tęstinumo ir sklaidos, bus eksponuojamas kitose bibliotekose, universitetuose, parodose ir įstaigose, inovatyviai kūrybiškai pristatant Plungės viešąją biblioteką, krašto kultūrinį ir gamtinį paveldą.    

Kviečiame sekti informaciją Plungės viešosios bibliotekos internetiniame puslapyje https://www.plunge.rvb.lt/lt/ ir Viešosios bibliotekos facebook‘o paskyroje, naudojant grotaženkles #hologramosplungesbibliotekoje.

 

Plungės raj. savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

          
     

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS