Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
 
 
 

 

Aktualijos
Plungės rajono pramonininkai išreikė norą dalyvauti rengiant miesto pramonės zonos atnaujinimo projektą

 

 

Liepą per mero Audriaus Klišonio iniciatyva Savivaldybėje rengiamus Verslo pusryčius Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Žaneta Piepalienė informavo susirinkusiuosius apie iniciatyvą parengti ir teikti Vidaus reikalų ministerijai vertinti projektą „Miesto inžinerinės infrastruktūros, svarbios verslui, atnaujinimas“. Šis projektas būtų skirtas Plungės miesto pramonės rajonui – Salantų, Stoties, Lentpjūvės, Pramonės gatvių infrastruktūrai  – sutvarkyti.

Meras A. Klišonis akcentavo, jog, gavus finansavimą, bus siekiama ne tik pakeisti šių gatvių dangas ar įrengti geresnį apšvietimą. Kvartalas gana apleistas, todėl pirmiausia būtina kritiškai įvertinti, kokiems tikslams turto valdytojai naudoja turimus žemės sklypus. Meras siūlė imtis veiksmų ir nutraukti daug metų neveikiančių įstaigų žemės sklypų panaudą.

Verslo pusryčiuose dalyvavęs Plungės rajono pramonininkų sąjungos prezidentas Egidijus Rapalis išreiškė norą surengti Savivaldybėje dar vieną mero susitikimą su verslo atstovais, kad šie galėtų išsakyti savo nuomonę apie rengiamą projektą, taip pat savo norus ir pageidavimus, kaip pagerinti šios miesto  dalies infrastruktūrą. Susitikimas su Plungės rajono pramonininkų sąjungos nariais įvyko rugpjūčio 2 dieną.

Verslininkas E. Rapalis paviešino keletą tezių iš Plungės pramonininkų sąjungos narių susirinkimo protokolo, kad vadinamasis miesto pramonės rajonas yra apleistas ir pamirštas, todėl nereprezentuoja miesto veido.

Pramonininkų atstovas dėstė, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Akcentavo, kad pramonės rajone neveikia hidrantai, abejotina požeminių inžinerinių tinklų būklė, reikia viešojo transporto paslaugų, keleivių laukimo stotelių, pėsčiųjų ir dviračių takų, geresnio gatvių apšvietimo, naujesnės gatvių dangos. Pasisakė ir kiti į susitikimą atėję verslininkai.

E. Rapalis pažymėjo, kad kuriant projektą, kaip labiau pramonės rajone pritaikyti inžinerinę infrastruktūrą verslui, nori dalyvauti asmeniškai, ir kartu su miesto seniūnu įvertinti didžiausius gyventojų judėjimo srautus. E. Rapalio pastebėjimu, pradėjus mieste tunelio kasimo darbus didesnis automobilių srautas juda Stoties, Birutės ir Salantų gatvėmis, todėl sankryžoje prie „Saulės“ gimnazijos būtina įrengti šviesoforą dėl didesnio pėsčiųjų saugumo.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

          
     

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS