Balandis
    2018

Naujienos
Nesisekė „olimpiečiams“ žaisti su „Omega“

Balandžio 10 dieną UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje Plungės „Olimpas“ ketvirtą kartą susitiko su Kauno r. „Omega“. Iki šių varžybų kauniečiai serijoje iki 3 pergalių turėjo pranašumą 2:1. Tiek Plungės „Olimpas“, tiek Kauno r. „Omega“ turėjo šansą rezultatą palenkti savo naudai. Pirmąjį kėlinį sėkmė labiau šypsojosi kauniečiams - 11:22. Antrojo kėlinio metu „Omegos“ komanda kiek padidino persvarą savo naudai  - 18:23. Po dviejų kėlinių „olimpiečiai“ nuo varžovų atsiliko 16 taškų skirtumu - 29:45. Trečiojo kėlinio metu „olimpiečiams“ pavyko kiek atsitiesti ir dviženklį priešininkų pranašumą sutirpdyti iki 5 taškų. Tačiau kauniečių noras laimėti bet kokia kaina buvo nenugalimas, ketvirtą kėlinį jie laimėjo 12:22 ir rezultatu 68:87 išsikovojo kelią į RKL superfinalą. Seriją iki 3 pergalių „olimpiečiai“ pralaimėjo 3:1.

Šiose varžybose Plungės „Olimpo“ komandoje geriausiai sužaidė Žilvinas Kubilius. Jis surinko 20 naudingumo balų, pelnė 19 taškų ir išprovokavo 6 varžovų pražangas. Modestas Jurkaitis taip pat surinko 20 naudingumo balų, įmetė 21 tašką ir atkovojo 4 kamuolius. Gediminas Jakštas prie komandos rezultato prisidėjo 11 taškų.

Kauno r. „Omegos“ komandoje Darius Gvezdauskas (9 Nr.) surinko 30 naudingumo balų, įmetė 27 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Eduard Rogačiov (11 Nr.) surinko 25 naudingumo balus, pelnė 20 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Evaldas Dainys (55 Nr.) prie komandos rezultato prisidėjo 11 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų. Steponas Markus (14 Nr. ) užsidirbo techninę pražangą.

Plungės „Olimpo“ kelias Regionų krepšinio lygoje nesibaigė, dar yra puiki galimybė laimėti bronzos medalius. „Olimpiečiai“ turės serijoje iki 3 pergalių nugalėti Akmenės SC „Akmenės cementas – Grudita“. Balandžio 16 dieną išvykoje numatomos pirmosios rungtynės, o antrosios – balandžio 19 dieną 19 valandą UAB „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje. Būtinai ateikite palaikyti savo komandos. Renginio televizija – Žemaitijos televizija.

VšĮ „Plungės olimpiečiai“ direktoriaus Algirdo Šimkevičiaus  inf.