Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018     
 

 

Aktualijos
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti Plungės rajono savivaldybės administracijos skundą

 

Plungės rajono savivaldybės administracija šiemet vykdė supaprastintą viešąjį pirkimą atviro konkurso būdu „Plungės miesto Telšių, Laisvės, Rietavo ir Minijos gatvių atkarpų techninių parametrų gerinimas ir eismo saugos priemonių diegimas“. Buvo gauti ir išnagrinėti 4 pasiūlymai.

Birželio 28 dieną Savivaldybėje buvo pasirašyta sutartis Telšių, Laisvės, Rietavo ir Minijos gatvių atkarpoms rekonstruoti, žiedinėms sankryžoms įrengti. Rangos darbų sutartį pasirašė Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Bagužis ir UAB „Žemaitijos keliai“ generalinis direktorius Albertas Stukas.

Numatyti darbai buvo pradėti nuo žiedinės Rietavo ir Laisvės gatvių sankryžos statybos, tačiau spalio 22 dieną rangos darbus šioje miesto dalyje teko sustabdyti.

Plungės rajono savivaldybę teismui apskundė AB „Eurovia Lietuva“, nepatenkinta tuo, kad Savivaldybės administracijos Nuolatinė viešųjų pirkimų komisija, atlikusi pasiūlymų nagrinėjimo procedūrą, priėmė sprendimą atmesti jungtinės veiklos partnerių – AB „Eurovia Lietuva“ ir UAB „Plungės lagūna“ – pateiktą pasiūlymą kaip neatitinkantį pirkimo dokumentuose nustatytų reikalavimų.

Klaipėdos apygardos teisme buvo iškelta civilinė byla, kuri AB „Eurovia Lietuva“ reikalavimus atmetė visiškai. Ieškovai šį sprendimą apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui. Ši institucija pripažino negaliojančia jau sudarytą Savivaldybės ir UAB „Žemaitijos keliai“ sutartį ir įpareigojo iš naujo spręsti dėl pasiūlymus pateikusių rangovų eilės.

Kadangi dalis darbų įrengiant žiedinę sankryžą jau buvo atlikta, Savivaldybei neįmanoma grįžti į pradines viešųjų pirkimų procedūras.

Po tokios neįvykdomos Lietuvos apeliacinio teismo nutarties Savivaldybė paprašė šio teismo išaiškinti, kaip Plungės rajono savivaldybės administracija turėtų įvertinti AB „Eurovia Lietuva“ bei UAB „Plungės lagūna“ pasiūlymo atitiktį pirkimo sąlygoms ir pareigą iš naujo spręsti dėl pasiūlymų eilės, kai pirkimo procedūros jau yra pasibaigusios ir jau atlikta dalis pirkimo objektą sudarančių darbų.

Negalėdama pilnai vykdyti neįvykdomos Lietuvos apeliacinio teismo nutarties ir negavusi minėto teismo išaiškinimo, Plungės rajono savivaldybės administracija 2018 metų lapkričio 12 dieną  minėtą teismo nutartį  kasacine tvarka apskundė Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas lapkričio 22 dienos nutartimi kasacinį skundą priėmė ir įrašė į kasacine tvarka nagrinėtinų bylų sąrašą.

Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius G. Bagužis pažymėjo, jog daro viską, kad  išspręstų šį ginčą ir Plungės gyventojai vėl turėtų galimybę be apribojimų naudotis Rietavo ir Laisvės gatvėmis.

Plungės rajono savivaldybės vadovybė lapkričio 21 dieną vykusiame pasitarime nusprendė pasinaudoti Plungės rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Valda“ 2017 metų rugpjūčio  11 dieną pasirašyta Plungės miesto gatvių su asfaltbetonio danga ir šaligatvių priežiūros ir remonto darbų sutartimi atlikti pagrindų įrengimo ir asfaltbetonio dangos atstatymo darbus, užtikrinant gyventojams galimybę naudotis miesto gatvėmis ir sankryžomis bei saugų eismą.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS