Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
Aktualijos
Išskirtinė galimybė Lietuvos ir Plungės verslininkams

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis Howard Solomon Plungės rajono savivaldybės merui Audriui Klišoniui ir rajono verslininkams pranešė džiugią naujieną – apie galimybę gegužės viduryje technologijų stovykloje pasinaudoti naujausių technologijų teikiamais privalumais.

„Džiaugiuosi galėdamas JAV ambasados vardu pasidalyti su jumis žinia apie gegužės viduryje planuojamą rengti JAV valstybės departamento Baltijos šalims skirtą technologijų stovyklą „Baltic TechCamp“. Kasmet tokių stovyklų pasauliniu mastu surengiama tik keletas. Jų tikslas – visiems regionams, su kuriais JAV vyriausybė palaiko glaudžius ryšius, suteikti galimybę pasinaudoti naujausių technologijų teikiamais  privalumais. Džiaugiamės, kad 2018 metais šiai programai buvo pasirinktos Baltijos šalys. Tai aiškiai parodo, kad mūsų vyriausybė laiko prioritetu plėtoti stiprius santykius su Lietuva“, – rašoma merui adresuotame laiške.

Į šį dviejų dienų renginį kviečiami verslininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos sužinos, kaip mažos ir vidutinės įmonės gali pasitelkti įvairius technologinius sprendimus plėtrai ir augimui. Programa vyks rusų kalba siekiant suteikti galimybę angliškai nekalbantiems verslininkams, negalintiems pasinaudoti kitomis JAV organizuojamomis programomis. Visos pragyvenimo, maitinimo ir kelionės išlaidos bus padengtos.

„Atsižvelgę į jūsų stiprų susidomėjimą skatinti vietos įmonių augimą, kviečiame jus rekomenduoti verslininkus iš jūsų miesto ar regiono, kurie galėtų dalyvauti šioje programoje. Jums tereikia nurodyti įmonių pavadinimus ir el. pašto adresus. Mes patys susisieksime su jais ir informuosime apie šią galimybę“, – laiške rašo H. Solomon.

Programoje gali dalyvauti:

  • verslininkai, norintys plėsti savo įmones, pvz., samdyti daugiau žmonių, didinti pardavimus ir apyvartą, plėstis į naujas rinkas ar plėsti produkcijos asortimentą. Įmonės privalo būti veikiančios;
  • verslininkai, norintys gauti žinių apie tai, kaip pasinaudoti naujausiomis technologijomis priimant su verslu susijusius sprendimus. Tai gali būti jie patys, samdomi specialistai ar kiti atsakingi asmenys;
  • verslininkai, kurie neturi pakankamai anglų kalbos žinių, kad galėtų dalyvauti panašiose programose anglų kalba, tačiau turintys pakankamai rusų kalbos žinių, kad galėtų diskutuoti apie savo verslo procesus;
  • įvairiausių sektorių verslininkai – ši programa nėra skirta tik su technologijomis susijusioms bendrovėms;
  • visų amžiaus grupių verslininkams – programa nėra skirta tik jauniems verslininkams.

„TechCamp" instruktoriai – savo sritį išmanantys ekspertai iš tokių kompanijų, kaip „Google“, „Facebook“ ir daugelio kitų. Jie profesionaliai naudoja moderniausias technologijas. Kiekvienai stovyklai parenkami vis kiti instruktoriai, priklausomai nuo to, kokios priemonės ir skaitmeninės programos labiausiai domina būsimus dalyvius.

Turintys klausimų ar norintys dalyvauti technologijų stovykloje gali susisiekti su JAV ambasados Viešųjų ryšių skyriaus atstove Ksenija Aleksejeva el. paštu AleksejevaK@state.gov arba telefonu +370 526  65 403.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018     
 
 

 

 

 

  

 

 

          
     

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS